e-sklep 


Firma „KONPOL” powstała w 1996 roku. Założyli ją bracia Konopczyńscy.
Początkowo zajmowaliśmy się jedynie prowadzeniem sieci obiektów gastronomicznych wszkołach na terenie woj. mazowieckiego. Poznając bliżej upodobania naszych milusińskich i ich zamiłowanie do słodyczy postanowiliśmy rozszerzyć swoją działalność.
W 2003 roku rozpoczęliśmy jako pierwsi produkcję waty cukrowej w kubeczkach o pojemności 500ml. Nareszcie stała się ona produktem dostępnym zawsze i wszędzie, nie tylko podczas szczególnych okazji. Zrealizowaliśmy przez to marzenia wielu ludzi, bo przecież nie tylko najmłodsi uwielbiają ten rodzaj deseru. Kierując się zasadą, że dobro i uśmiech tych, którzy nam zaufali jest rzeczą najważniejszą opracowaliśmy metodę produkcji bez użycia konserwantów. Jesteśmy dumni, że do tej pory udało nam się zadowolić miliony ludzi. Naszą ambicją jest produkcja najwyższej jakości wyrobów oraz dostosowanie się do potrzeb i wymagań rynku, dlatego też wspólnie z pracownikami czynimy wszystko by spełnić Wasze oczekiwania.
Firma dynamicznie się rozwija i w marcu 2010 roku przekształciła się w spółkę kapitałową. Teraz funkcjonuje pod nazwą KONPOL Sp. z o.o., a swoje nowe produkty sygnuje marką SWEET PLANET.

Od dnia 1 kwietnia 2013r. przyjmowaniem oraz obsługą zamówień zajmuje się firma Speed Trade.
Adres e-mail znajomego: Powiadom znajomego
Kto poleca:
Regulamin | Regulamin zamówień ON-LINE

 
Gdzie kupiłeś naszą watę?
 nie mogę jej nigdzie dostać (2426)
 w dużym sklepie (495)
 w sklepie osiedlowym (1399)
 w sklepiku szkolnym (1092)

konpol@konpol.pl